Drukuj u nas!
Technologia
prepress | press | postpress

Gwarancją sprostania wymaganiom naszych Klientów są inwestycje w nowoczesne technologie oraz sprzęt i maszyny, ale przede wszystkim ciągłe podnoszenie kwalifikacji naszych pracowników.

Oferujemy naszym klientom nie tylko doświadczenie ale i jeden z najbardziej nowoczesnych parków maszynowych w kraju, spełniający najwyższe wymagania jakościowe:

  • studio CTP (2 naświetlarki CTP w formacie B2 i B1),

  • park arkuszowych maszyn drukujących Heidelberg Speedmaster SM102 i CD74,

  • falcowanie do formatu B1 na złamywarkach STAHL,

  • kompletowanie i szycie zeszytowe na liniach STITCHMASTER i PROSETTER firmy Heidelberg,

  • krojenie na maszynie POLAR,

  • oprawę miękką klejoną,

  • konfekcjonowanie i pakowanie w folię na liniach SITMA,

  • cyfrowy Cromalin.

Prepress Przygotowanie do druku
prepress | press | postpress

Naświetlarka CtP Suprasetter S105, to maszyna przeznaczona do wykonywania offsetowych form drukowych bezpośrednio z danych cyfrowych.

Konfigurację uzupełnia w zakresie przygotowywania odbitek próbnych cyfrowy Cromalin oraz ploter HP. 8-atramentową drukarkę HP DesignJet Z2100 cechuje najwyższa jakość wydruków wielkoformatowych (610–1118 mm) oraz wydruków koncepcyjnych i kontrolnych o wiernych i jednolitych barwach dzięki wbudowanemu spektrofotometrowi.

Press druk
prepress | press | postpress

Wydrukowane przez nas materiały charakteryzują się najwyższą jakością, którą osiągamy dzięki najnowocześniejszym maszynom. Ich precyzja i wydajność gwarantują krótki czas realizacji zleceń. Celem podniesienia jakości usług powiększyliśmy nasz park maszynowy o uznawaną za najlepsze urządzenie na świecie w swojej klasie maszynę – Speedmaster CD 74 firmy HEIDELBERG – światowego lidera wśród producentów maszyn poligraficznych. Spektrofotometryczna kontrola jakości. Maszyna ta została wspófinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Speedmaster CD 74

Speedmaster CD 74 firmy HEIDELBERG

logo Unia dla przedsiębiorczych

Druk realizowany jest na pełnoformatowych arkuszowych maszynach offsetowych Speedmaster SM 102 firmy HEIDELBERG wyposażonych w szeroką gamę dodatkowych urządzeń usprawniających proces druku i dających gwarancję wysokiej jakości. Speedmaster SM 102 jest wiodącą na rynku maszyną do drukowania dwustronnego w formacie B1 70×100 cm. Zakup maszyny współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu Państwa w ramach Lubuskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007–2013.

logo LRPO

Postpress obróbka wydruku
prepress | press | postpress

Falcowanie

Złamywarka Stahlfolder KH 78 jest wykorzystywana do załamywania arkuszy w formacie 70×100 cm. Zasługuje ona na miano najbardziej wydajnej maszyny do falcowania składek 8-, 16- i 32-stronicowych. Jest ona połączeniem sprawdzonych rozwiązań mechanicznych z najnowszą elektroniką. Zmienne ustawienia zespołów złamujących umożliwiają wykonanie jedno- lub wielokrotnego składania arkusza papieru, na pół (najczęciej) lub w dowolnych innych proporcjach, na różne sposoby (w różnych kierunkach), w celu osiągnięcia docelowego formatu. Każde miejsce zaginania arkusza to falc (złam) i po złożeniu tworzy nową krawędź. Łamanie arkuszy realizujemy również na falcerkach Stahlfolder obsługujących najpopularniejszy format druku 50×70 cm.

sposoby falcowania

Przykładowe sposoby falcowania folderów

Oprawa zeszytowa

Linie Stitchmaster ST 100 i ST 350 do zbierania i szycia używane są przy realizacji zleceń związanych z produkcją wieloskładkowych broszur reklamowych, czasopism i temu podobnych produktów. Możemy zaoferować wykorzystanie pełnego cyklu produkcyjnego: zbieranie składek, szycie drutem i obcinanie trójnożem produktu na format ostateczny. Zaletami tego procesu są pewne połączenie bloku oraz opłacalność. Linie do oprawy zeszytowej serii Stitchmaster Heidelberga gwarantują elastyczność, prostą i przyjazną obsługę oraz pewność produkcji. Zakup maszyny wspófinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu Państwa w ramach Lubuskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007–2013.

logo LRPO

Speedmaster SM 102

Linie Stitchmaster ST 100

Największa Sitma w Polsce

Ostateczna obróbka produktu, który Państwo zamawiacie ma ogromne znaczenie i wpływ na jego jakość oraz estetykę. Idealnie przycięte, dokładnie zebrane, solidnie i trwale zszyte lub sklejone materiały tworzą końcowy produkt, który jest odpowiednio pakowany i przygotowywany do bezpiecznego transportu. Szybkość to jedna z wielu naszych zalet. Posiadamy dwa urządzenia foliujące w tym jedną największą w Polsce linią SITMA przeznaczoną do automatycznego konfekcjonowania materiałów drukowanych i pakowania ich w folię. Zaadresowane pakiety pakuje z prędkością do 15.000 taktów na godzinę.

Wysyłka pod wskazany adres

Produkty pakujemy i wysyłamy do wskazanego przez Klienta miejsca. Jesteśmy w stanie przeprowadzić akcję dystrybucyjną do indywidualnego odbiorcy na terenie całej Polski. Materiały rozprowadzamy przy pomocy firm kurierskich, Poczty Polskiej lub innej wybranej przez Państwa firmy.

Stała kontrola jakości Najwietlarka CtP Suprasetter S105

Naświetlarka CTP Suprasetter S105

8-atramentowa drukarka HP DesignJet Z2100

8-atramentowa drukarka HP DesignJet Z2100

Drukujemy do formatu B1 Speedmaster SM 102 firmy HEIDELBERG

Speedmaster SM 102 firmy HEIDELBERG

Złamywarka Stahlfolder KH 78

Złamywarka Stahlfolder KH 78

Linia SITMA

Linia SITMA

proces insertowania

Urządzenie automatycznie konfekcjonuje i insertuje np. wkładki reklamowe

Wśród naszych Klientów są m.in.: Stal Gorzów gorzów przystań Galeria Askana